Хвороби завжди приходять невчасно. Особливо небезпечними вони є тоді, коли жінка вагітна.

Не можна ігнорувати сигнали свого організму про наявність проблеми. Подолати захворювання без шкоди для себе та свого організму можна лише під наглядом кваліфікованого лікаря. У нашій клініці Ви можете пройти ультразвукову діагностику органів черевної порожнини; лабораторну діагностику для виявлення функціональних порушень органів травлення, наявність Helikobacter pylori, паразитарних уражень; отримати консультацію лікаря-терапевта, який проаналізує Ваші скарги, результати обстежень, дасть поради відносно харчування і проведе медикаментозну корекцію даного стану організму.

Якщо ж жінка уже вагітна, то згідно з протоколами Міністерства охорони здоров’я Українм, вона повинна відвідати терапевта двічі:

♦ Перший раз до 12 тижня, щоб виявити наявність хронічних захворювань, скласти план спостереження жінки, визначити наявність протипоказань до виношування.

♦ Другий раз на 30 тижні, коли жінка йде в передпологову відпустку.

bol-vnizu-zhivota-zlva-pri-vagtnost-prichini-lkuvannya_666 Проте враховуючи той факт, що кожна друга жінка хворіє на якісь супутні захворювання, терапевт разом з акушер-гінекологом спостерігає вагітну з моменту взяття на облік і до пологів.

Серед тарапевтичних патологій, які найчастіше зустрічаються у вагітних слід виділити печію, набряки, анемію, артеріальну гіпертензію, нефропатію, безсимптомну бактеріурію. Ніщо не повинно затьмарювати радісного відчуття материнства. Але якщо все ж таки і під час вагітності виникли проблеми зі здоров’ям, не довіряйте їхнє вирішення сусідці, провізору чи власній інтуїції. Краще звернутися до лікаря-терапевта у МЦ «Клініка професора Хміля», який проаналізує всі причинно-наслідкові зв’язки, кваліфіковано проконсультує Вас і призначить найбезпечніші і найнеобхідніші ліки.

Детальніше про терапію в "Клініці професора С.Хміля" читайте тут!