Ультразвукове дослідження широко застосовують у діагностиці захворювань внутрішніх органів. Принцип ультразвукового сканування базується на здатності високоякісного ультразвуку поширюватися прямолінійно в тканинах людського організму, відображаючись на межі розподілу середовищ з різною акустичною щільністю.

2012.08.284648

Наша клініка завжди прагнула використовувати у роботі найсучасніше, прогресивне обладнання. Саме тому впроваджено у практику новий, 2013 року випуску, 4D апарат експертного класу Voluson E8 Expert – продукт американського виробника, світового лідера у галузі медобладнання, General Electric Helthcare.

Переваги Voluson E8 Expert:

1. Надвисока точність вимірів завдяки найсучаснішим об’ємним датчикам та новітньому програмному забезпеченню;

2. Дивовижна якість цифрового зображення, його запис у вигляді фото та відео;

3. Технологія RealTime4D – відображення плоду та його рухів у реальному часі (до 45 об’ємів за секунду). Таке сканування дозволяє оцінити поведінку майбутнього немовляти в динаміці, що дуже важливо для вчасного виявлення низки внутрішньоутробних вад розвитку;

4. Функція ультразвукової томографії (ультразвуковий аналог комп’ютерної томографії);

5. Режим еластографії. Це додаткова технологія в рамках УЗ-діагностики. Еластографія дозволяє з допомогою УЗ-променя наче «пропальпувати» тканини організму і через програму оцінити їхню еластичність (жорсткість). Даний метод ефективний при постановці діагнозу позаматкової вагітності, для ранньої діагностики різноманітних новоутворень тощо;

6. Максимальна деталізація при скануванні внутрішніх органів, серця і скелета плоду;

7. Можливість виявлення патології на ранніх термінах вагітності;

8. Чотири типи високочутливих доплерів для дослідження стану серця, судин, пуповидного кровотоку плоду;

9. Функція для раннього виявлення вад серця плода (STIC);

10. Функція НD Live, яка дозволяє отримувати реальні зображення ембріона.

Voluson E8 Expert недарма називають 4D-апаратом експертного класу. Ефективно працювати на такому апараті може тільки справді висококваліфікований персонал. У нашій клініці цьому відводять чільне місце. УЗД-спеціалісти закладу не лише володіють необхідними знаннями, але й мають переконливий досвід роботи саме в галузі ультразвукової діагностики в гінекології та пренатальної ультразвукової діагностики. УЗД-спеціалісти є сертифікованими перинатологами міжнародного фонду медицини плода.

Детальніше про УЗД в "Клініці професора С.Хміля" читайте тут!